Top

GRECJA – ŚLADAMI ŚW. PAWŁA APOSTOŁA – PODZIĘKOWANIE

GRECJA – ŚLADAMI ŚW. PAWŁA APOSTOŁA – PODZIĘKOWANIE

Jako uczestnik pielgrzymki „Śladami Św. Pawła Apostoła” do Grecji w dniach 28.06- 7.07.2014 r., organizowanej przez Biuro Pielgrzymkowo- Turystyczne „Ad Astra” na zlecenie Ks. Prof. Norberta Widoka, pragnę pogratulować właścicielce tego biura pani Kamili Banaś oraz całemu personelowi zaangażowanemu w organizację pielgrzymki. Impreza – moim zdaniem (i nie tylko moim, gdyż na jej zakończenie już w Opolu uczestnicy wypowiadali się pochlebnie i byli bardzo zadowoleni) – zorganizowana była perfekcyjnie, za co należą się gorące słowa pochwały i podziękowania.

Specjalne słowa uznania i podziękowania należą się pani pilot i pani przewodnik- Pani Katarzynie Jakielaszek, która swoją ogromną wiedzę z dziedziny: topografii Grecji, jej historii od czasów antycznych poprzez okres średniowiecza – bizantyński aż do współczesnych, wiedzę na temat chrześcijaństwa i nie tylko, przekazywała nam w autokarze, ale szczególnie w miejscach, które aktualnie zwiedzaliśmy, w sposób bardzo obszerny, przystępny, ciekawy oraz fachowy i to zawsze z uśmiechem na ustach i zawsze zadowolona. Wzajemne relacje między Panią Kasią a pielgrzymami były przez cały czas trwania pielgrzymki bardzo dobre.

Była to najlepiej zorganizowana tego typu impreza, w której brałem udział, a moje doświadczenia sięgają lat 60-tych, poprzez wczesne 90-te do obecnych.

Jeszcze raz: gratuluję i dziękuję.

Rudolf Jerominek

You don't have permission to register