Top

ZIEMIA ŚWIĘTA – WSPOMNIENIE

ZIEMIA ŚWIĘTA – WSPOMNIENIE

„W dniach od 10 do 17 listopada 2014 byłam na pielgrzymce do Ziemi Świętej. To byłam moja druga pielgrzymka do miejsca narodzin, życia i śmierci Jezusa.

Chciałam serdecznie podziękować Pani Kamili Banaś za wspaniałą organizację pielgrzymki. Pani wiedza i zaangażowanie zasługują na ogromne uznanie. Przybliżyła mi Pani miejsca, które w moim sercu wywołują tak wiele emocji. Historia tych miejsc stała się dla mnie bliższa i bardziej zrozumiała. Dzięki Pani grupa 46 pielgrzymów była zdyscyplinowana, radosna i zawsze otwarta na nowe doznania.

Równie gorące podziękowania składam na ręce naszego rekolekcjonisty ks. Piotra Libiszewskiego. Dziękuję za piękne homilie i katechezy w autokarze. To prawdziwa uczta dla duszy. Te lekcje trafiają do mojego serca i zostaną w nim na długo. Odnowienie Chrztu Świętego, odnowienie przyrzeczeń małżeńskich a szczególnie odnowienie Święceń Kapłańskich zrobiły na mnie ogromne wrażenie.

Był czas na chwile zadumy, ale także na zwiedzanie, relaks i wesołe spotkania, czyli wszystko czego oczekiwaliśmy.

Dzięki tym dwóm osobom pielgrzymka była wielką lekcją religii, historii, balsamem dla duszy, ale też lekcją pokory i otwarcia na drugiego człowieka. Wielkie dzięki za wszystko i do zobaczenia na kolejnych szlakach pielgrzymkowych.

Dorota Hołtyn”

 

 

 

You don't have permission to register